Психосоматика - це реакція вашого організму на щось, побачив, почув або згадав. І в людині йде виснаження всього організму, потім людина починає хворіти.

За старою системою психосоматика працює тимчасово і не на всі сто відсотків.  Я працюю не з симптоматикою, а з істинними глибинними переконаннями, моя робота робиться один раз і назавжди!!!

Працюю з абсолютно будь-якими хворобами, навіть з дцп, шизофренією і всіма іншими хворобами.

Якщо у вас є переконання, яке перебуває в 12-палій кишці, шлунку або в іншому органі, то щойно це переконання активується, йде виснаження й починається печія.  Так, саме так і є, щойно ви починаєте йти проти себе, ви починаєте хворіти, старіти й умирати.  Поперек це товстий і тонкий кишківник, тому як тільки активується переконання, у вас відразу починає боліти поперек. Тому що щойно виснажуються органи, він перестає живити м'язи, м'язи виснажуються і починають боліти. Щоб позбавитись хвороби треба прийти до мене, я все зроблю, я працюю через тіло, а всі інші працюють через мозок, у цьому і є моя головна фішка.  У цьому і є весь прикол, що з цим не треба нічого робити, це можливо видалити. Ви уявляєте як круто, видаливши це один раз, з цим більше ніколи не треба працювати.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Психосоматика это реакция вашего организма на что либо, увидел, услышал или вспомнил. И у человека идёт  истощение всего организма, потом человек начинает болеть. По старой системе психосоматика работает временно и не на все сто процентов.  Я работаю не с симптоматикой а с истинным глубинными убеждениям,моя работа делается один раз и навсегда. Работаю с абсолютно любыми болезнями, даже с дцп,шизофренией и всеми  остальными болезнями. Если у вас есть убеждение,  которое находится в 12перстной кишке,желудке или в другом  органе , то как только это убеждение активируется идет истощение и начинается изжога. Как только вы начинаете идти против себя вы начинаете болеть, стареть и умирать. Поясница это толстый и тонкий кишечник, поэтому как только активируется убеждения,у вас сразу начинает болеть поясница. Потому что,  как только истощаются органы, он перестаёт питать мышцы, мышца истощается и начинает болеть. Чтобы избавиться от болезни нужно прийти ко мне - я все сделаю, я работаю  через тело, а все остальные работают через мозг, в этом и есть моя главная фишка.В этом и есть весь прикол, что болезнь не нужно лечить, ее возможно удалить. Вы представляете как круто удалив информацию о болезни один раз, она не возвращается!!!!